Modelarze z pasją – kim jesteśmy?

Jesteśmy małą, stopniowo rozrastającą się firmą, która charakteryzuje się dbałością w kontaktach z klientem. Zależy nam na tym, aby każdy kupujący mógł dobrać to, co dla niego najbardziej satysfakcjonujące, dlatego jesteśmy bardzo otwarci na sugestie i propozycje naszych odbiorców oraz z entuzjazmem oczekujemy na każdy kontakt z ich strony.
Właściciel sklepu jest pasjonatem i sam również posiada własną, ciągle rosnącą wzwyż i wszerz kolekcję. Daje to gwarancję kupującemu, iż towar będzie w stanie idealnym, a mu, że będzie w stanie doradzić i polecić autko nawet temu najbardziej wymagającemu klientowi.
Stale poszerzamy nasz asortyment – obecnie składa się on w dominującym stopniu z samochodów w skali 1:43, ale planujemy uzupełniać go o auta w pozostałych skalach. To samo dotyczy marek pojazdów – skupiamy się na autach z kolekcji PRL-u jednak naszym marzeniem i celem jest uzupełnianie pojazdów tak, aby w przyszłości na naszych półkach znalazły się samochody zarówno współczesne jak i te dawniejsze.

Kilka modeli z naszych prywatnych gablotek: